Hopp til hovedinnhold

Kontaktinformasjon

  • Minibank med NOK og EUR tilgjengelig hele døgnet
  • Innskuddsautomat for sedler og mynt tilgjengelig i bankens åpningstid

Åpningstider

mandag til fredag
09:00-15:00

Kontakt

Telefon
75 11 90 00
Postadresse
Postboks 700, 8654 Mosjøen
Telefaks
75 11 91 45

Våre medarbeidere i Mosjøen

Personmarked

Bedriftsmarked

  • Brit Digermul

    Brit Digermul

    bedriftsrådgiver

    Telefon: 75 11 90 57

    Mobil: 960 16 578

    E-post: brit.digermul@hsb.no

  • Liv Sund

    Liv Sund

    bedriftsrådgiver

    Telefon: 75 11 90 58

    Mobil: 949 80 532

    E-post: liv.sund@hsb.no

  • Roar Olderskog

    Roar Olderskog

    Bedriftsrådgiver

    Telefon: 75 11 90 21

    Mobil: 950 00 156

    E-post: roar.olderskog@hsb.no

Investeringssenter

Forsikringssenter

  • Bjørn Jarle Bech

    Bjørn Jarle Bech

    skadeforsikringssjef

    Telefon: 75 12 82 30

    Mobil: 905 25 813

    E-post: bjorn.jarle.bech@hsb.no

  • Tore Christoffersen

    Tore Christoffersen

    Forsikringsrådgiver Bedriftsmarked

    Telefon: 75 11 90 96

    Mobil: 906 48 051

    E-post: tore.christoffersen@hsb.no

  • Geir Pedersen

    Geir Pedersen

    forsikringsrådgiver bedriftsmarked

    Telefon: 75 11 90 34

    Mobil: 928 17 532

    E-post: geir.pedersen@hsb.no

  • Steinar Johansen

    Steinar Johansen

    Forsikringsrådgiver

    Telefon: 75 11 91 28

    Mobil: 482 29 863

    E-post: steinar.johansen@hsb.no