Hopp til hovedinnhold

Kontaktinformasjon

  • Minibank med NOK, SEK og EUR tilgjengelig hele døgnet
  • Innskuddsautomat for sedler og mynt tilgjengelig i bankens åpningstid

Åpningstider

mandag til fredag
08:00-15:45

Kontakt

Telefon
04516
Postadresse
Postboks 68, 8601 Mo i Rana
Telefaks
75 12 82 02

Våre medarbeidere i Mo i Rana

Personmarked

Bedriftsmarked

  • Geir Voldsund

    Geir Voldsund

    Bedriftsmarkedssjef

    Telefon: 75 12 83 08

    Mobil: 481 79 161

    E-post: geir.voldsund@hsb.no

  • Roger Ditlefsen

    Roger Ditlefsen

    bedriftsrådgiver

    Telefon: 75 12 83 14

    Mobil: 905 99 430

    E-post: roger.ditlefsen@hsb.no

  • Ellen B. Fiskum

    Ellen B. Fiskum

    bedriftsrådgiver

    Telefon: 75 12 83 10

    Mobil: 977 63 027

    E-post: ellen.fiskum@hsb.no

  • Linda Råde

    Linda Råde

    bedriftsrådgiver

    Telefon: 75 12 83 63

    Mobil: 908 57 369

    E-post: linda.raade@hsb.no

  • Kenneth Lyngseth Nilsson

    Kenneth Lyngseth Nilsson

    bedriftsrådgiver

    Telefon: 75 12 83 19

    Mobil: 416 10 549

    E-post: kenneth.nilsson@hsb.no

  • Siv Svartisdal

    Siv Svartisdal

    bedriftsrådgiver

    Telefon: 75 12 83 09

    Mobil: 938 24 040

    E-post: siv.svartisdal@hsb.no

Investeringssenter

  • Øyvind Sørensen

    Øyvind Sørensen

    plasserings- og livsforsikringssjef

    Telefon: 75 12 82 03

    Mobil: 901 80 267

    E-post: oyvind.sorensen@hsb.no

  • Hilde Lauvås

    Hilde Lauvås

    produktsjef livsforsikring

    Telefon: 75 12 82 41

    Mobil: 911 44 523

    E-post: hilde.lauvaas@hsb.no

  • Berit Sandøy

    Berit Sandøy

    finansrådgiver

    Telefon: 75 12 82 20

    E-post: berit.sandoy@hsb.no

  • Rolf-Arne Solli

    Rolf-Arne Solli

    finansrådgiver

    Telefon: 75 12 83 03

    Mobil: 917 25 806

    E-post: rolf-arne.solli@hsb.no

Forsikringssenter

Del denne siden: